KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgsetsning 15343010
nr 1534 3010
Ruth Goldmann-Grosin
(f. 1941), Sverige
Färgsetsning, Signerad, numrerad 80/160, daterad 1969. Bildmått: 50x45 cm, yttermått inklusive ram: 64x57 cm
Ruth Goldmann-Grosin, svensk målare och grafiker född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:28:09
17/4 09:30:19
Ruth Goldmann-Grosin
Läs mer om Ruth Goldmann-Grosin
Ruth Goldmann-Grosin
nr 1534 3010
Ruth Goldmann-Grosin
(f. 1941), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 17 april 2023 |
| 17/4 09:30:19 | 1 | Vinnande bud |
Ruth Goldmann-Grosin